MSDN Academic Alliance

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету є учасником програми Microsoft Developer Network Academic Alliance.
 
MSDN AA - це програма співпраці Microsoft та вищих навчальних закладів по всьому світу, завдяки якій студенти та викладачі отримують змогу використовувати найсучасніші продукти компанії Microsoft у навчальних, наукових та дослідницьких цілях. Це унікальний шанс отримати практичний досвід та створювати навчальні проекти із використанням сучасних технологій! Такі знання безумовно стануть у нагоді у професійній діяльності випускників нашого факультету.
 
Що ж дозволяє ця програма?
 
По-перше, це безкоштовний доступ до продуктів Microsoft: Операційна система Windows та Windows Server, середа розробки Visual Studio, пакет створення діаграм і блок-схем Visio та багато іншого.
 
По-друге, це технічна підтримка та своєчасні оновлення багатьох продуктів.
 
По-третє, програмне забезпечення, що надається програмою MSDN AA, студенти та викладачі факультету можуть встановлювати на своїх персональних комп'ютерах.
 
Зверніть також увагу, що за умовами ліцензування всі продукти, отримані за цією програмою, залишаються дійсними навіть після закінчення навчального закладу.

MSDN AA logo

 

Для більш детальної інформації щодо програми MSDN AA звертайтесь на кафедру комп'ютерних технологій, корпус 4/44.