Факультет прикладної математики ДНУ ім. О.Гончара здійснює набір студентів на 1-ий курс для здобуття освітнього рівня "Бакалавр" на бюджетній і контрактній основах.

Інформація про конкурс

Для вступу необхідно мати наступні документи

  • приписне свідоцтво та паспорт (оригінали)
  • атестат та додаток до нього (оригінал або завірена за оригіналом копія)
  • медична форма 086 (оригінал або завірена копія), дві копії 063, флюрографія (оригінал або завірена копія)
  • сертифікат (оригінал або завірена копія) та додаток до сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти:
  1. Українська мова та література 
  2. Математика
  3. Фізика або Іноземна мова

(* примітка: якщо ви подаєте копії документів, наявність оригіналів також необхідна для перевірки. Завірити копії можна у Приймальній комісії ДНУ)

При визначенні рейтингу також буде враховано атестат "Про повну загальну середню освіту". Загальний рейтинг обчислюється як сума балів трьох сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (за 200 бальною шкалою) та середнього балу атестату (що також обчислюється за 200 бальною шкалою).

Для участі у конкурсі бал за кожний із предметів має бути не нижчим за 124. Але згідно наказу № 261 від 12 квітня 2010 "Про затвердження змін до Правил прийому до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара у 2010 році", пункту 5.3, до конкурсного відбору рішенням приймальної комісії може бути допущено особу, що має бал, нижчий за 124, з непрофільного предмету за умови, що бал із профільного предмету є більшим за 170.

Прийом документів триватиме з 15 липня по 31 липня. Приймальна комісія розташована у 14 корпусі ДНУ. Детальніше про роботу приймальної комісії можна прочитати тут.

Ліцензований обсяг

Напрямок підготовки Ліцензований обсяг Держзамовлення
Інформатика 60 40
Прикладна математика 60 45
Програмна інженерія 30 20
Системний аналіз 30 20

 


 

Навчання за контрактом

 

Зарахування студентів за кошти фізичних та юридичних осіб здійснюється після зарахування студентів на бюджетну форму навчання.

Тарифи на навчання у 2015/2016 н.р.: